14.03.2021 р. КНЯЖИЧІ. ПРОЩЕНА НЕДІЛЯ.

В прощену неділю в Спасо-Преображенськім монастирі було відслужено дві Божественні Літургії. Першу Літургію було відслужено в Спасо-Преображенськім соборі, яку очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) в співслужінні духовенства. За Божественною Літургією було зачитано Благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на Великий піст 2021 року. По закінченні служби Божої архім. Іларіон прочитав колінопреклонні молитви вірянам на Великий піст та благословив їх.
Пізню Божественну Літургію було відслужено в Іоанно-Предтеченськім храмі, яку очолив намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко) в співслужінні братії монастиря, також було зачитано Благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на Великий піст 2021 року. Після Літургії була відслужена вечірня з Чином прощення де намісник та благочинний монастиря попросили прощення у братії та прихожан святої обителі. По завершенні Чину прощення архім. Софроній благословив усіх на Великий піст.