15.03.2021 рік. КНЯЖИЧІ. ВЕЛИКИЙ ПІСТ.

В Спасо-Преображенськім монастирі Великий Піст розпочався з монашеського Уставного богослужіння яке правиться в Теплому хамі монастиря. Богослужіння звершується священнослужителями згідно монастирського правила. Круг богослужінь починається о шостій годині зранку ранковими молитвами, читається Полуношниця під час якої проходять монашеські «сходки», утреня, часи, ізобразительні, вечірня, Літургія Передосвячених Дарів, заупокійна літія, а вечером звершується Велике повечір’я з покаянним каноном прп. Андрія Критського, вечірнє монашеське правило після якого звершується хресний хід.
В перший день посту в Спасо-Преображенській обителі Велике повечір’я із читанням першої частини покаянного канону прп. Андрія Критського, очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій (Вайнагій). Його Преосвященству співслужили: благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець), та братія святої обителі.
По закінченню читання Великого канону Його Преосвященство єпископ Амвросій (Вайнагій) звернувся до насельників та прихожан святої обителі зі словом проповіді і привітав усіх з початком Великої Душеспасительної Чотиридесятниці, та благословив усіх на поприще Великого Посту.