07.01.2021рік. Княжичі. РІЗДВО ХРИСТОВО.

В Спасо-Преображенськім монастирі в день свята Різдва Христового з благословення намісника обителі було звершено три Божественні Літургії.
Нічну Літургію було відслужено в Почаївському приділі Спасо-Преображенського собору о дванадцятій годині ночі, Літургію звершив ієромонах Корнілій (Дзядек).
Другу Божественну Літургію очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) в співслужінні братії в священному сані. Третю Літургію очолив намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко), також в співслужінні братіі.
На всіх богослужіннях було прочитано Різдвяні послання Святійшого Патріарха Кирила, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та керуючого Бориспільською єпархією митрополита Антонія.
По закінченні другої служби Божої діти недільної школи виступили зі святковими вітаннями та колядками в Спасо-Преображенському Соборі, після чого отець Іларіон подякував всім учасникам за веселі колядки та вручив всім солодкі подарунки. Потім діти недільної школи виступили з колядками в Предтеченськім храмі, після чого намісник монастиря архім. Софроній благословив діток та подарував всім різдвяні подарунки.
09.01. в день пам’яті ап. первомч. і архідиякона Стефана на запрошення намісника монастиря архім. Софронія з Різдвяними колядками завітали ігуменя Евлампія (Єлісейкіна) з сестрами Флорівського монастиря. Намісник обителі щиро дякував запрошеним гостям.