19.12.2020 рік. КНЯЖИЧІ. День пам’яті святителя Миколая Чудотворця.

На передодні свята святого Миколая благочинний Спасо-Преображенського монастиря архімандрит Іларіон відвідав середню школу в селі Княжичі та привітав зі святом директора школи Олійник Оксану Борисівну, вчителів та учнів перших класів.
Отець Іларіон благословив учнів іконками святого Миколая та вручив їм солодкі подарунки.
В день празника святого Миколая Мирлікійського чудотворця, після Божественної Літургії в Спасо-Преображенському соборі діти недільної школи виступали з концертом перед прихожанами святої обителі. По закінченні виступу архімандрит Іларіон подякував діткам за святковий концерт та подарував їм солодощі.
В цей день подарунки від святого Миколая також отримали діти-сироти села Княжичі.