КНЯЖИЧІ. 28.11.2020 р. ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ.

В День пам’яті жертв Голодоморів, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, в храмах і монастирях Української Православної Церкви звершувалися панахиди за жертв страшних подій однієї з найтрагічніших сторінок історії України.
В селі Княжичі на середньому кладовищі сільський голова Віктор Іванович Петренко разом з працівниками сільської ради вшанували пам’ять жертв голодомору та поклали квіти біля «пам’ятного Хреста жертв голодомору».
В Спасо-Преображенськім монастирі в Свято-Іоанно-Предтеченськім храмі було звершено Літургію та відслужено панахиду за безвинно загиблих в роки голодомору в Україні. Богослужіння очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) в співслужінні братії обителі. Після панахиди отець Іларіон звернувся до присутніх зі словом проповіді.