09.08.2020 РІК. День пам’яті великомученика Пантелеймона.

У неділю 9-ту по П’ятидесятниці, та в день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона в Спасо-Преображенському чоловічому монастирі було звершено дві Божественні Літургії.
По закінчені Божественних Літургій на церковному дворі, біля пам’ятника де були повішені та розстріляні жителі села у Другій світовій війні було відслужено панахиду, яку очолив намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко) в співслужінні духовенства обителі.
На заупокійній панахиді були присутні сільський голова Петренко Віктор Іванович, представники влади та жителі села Княжичі. По завершенні панахиди архімандрит Софроній звернувся до односельчан зі словом проповіді, а також зі словом спогадів звернувся сільський голова Віктор Іванович.