19.08.2020 р. ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО В СВЯТІЙ ОБИТЕЛІ.

В день свята Преображення Господнього в Спасо-Преображенському монастирі було звершено дві Божественні Літургії.
Раню службу Божу було відслужено в Почаївському приділі Спасо-Преображенського собору, яку очолив ієромонах Корнілій (Дзядик) в співслужінні схіієродиякона Спиридона (Кравченко). Після ранньої служби Божої на площі перед храмом «Живоносне джерело» ієромонах Меркурій (Хоменчук) звершив чин малого освячення води.
Друга святкова Божественна Літургія розпочалась о дев’ятій годині зранку, яку очолив секретар Бориспільської єпархії епископ Діонісій (Пилипчук) по благословінню правлячого архієрея митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.
Під час Літургії єпископ Діонісій виголосив проповідь та підніс свої святительські молитви про позбавлення від епідемії коронавірусу.
По завершені богослужіння було звершено хресну ходу та прочитано святе Евангеліє, після чого єпископ Діонісій прочитав молитви на освячення винограда, інших плодів та окропив святою водою.
На завершення Богослужінь намісник монастиря подякував Його Преосвященство за святительські молитви.