21.09.2019 р. Княжичі. День села.

В день свята Різдва Пресвятої Богородиці в с. Княжичах святкували 530-ти річчя Дня села. Ця дата приурочена до грамоти Польського короля Казимира IV, який в 1489 році передав землі нинішнього села Княжичі у володіння Києво-Пустинному Микільському монастирю.
На запрошення Сільського голови Петренка Віктора Івановича,благочинний Спасо-Преображенського монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) привітав княжичан з Днем села, також благословив ювілярів які прожили у шлюбі 50 років – іконами.
Архімандрит Іларіон в вітальному слові відмітив, що згідно літопису землі села Княжичі, ще до Монгольського періоду були одними з відділків господарства Києво-Печерського монастиря.
На завершення отець Іларіон призвав піднести свої подячні молитви Богу за Його великі милості, які Він являє Українській Православній Церкві та нашому Українському народу.