11.09.2019 р. Свято Усікновення глави Іоанна Предтечі.

В день престольного свята Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському монастирі.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) та духовенство святої обителі.
Після прочитання Євангелія митрополит Антоній звернувся з проповіддю до прихожан. За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні.
По закінченні служби Божої владика Антоній привітав прихожан зі святом та звернувся зі словом духовної настанови і благословив всіх, хто молився святими іконками.
В церкві на честь великого угодника Божого святого Іоанна Предтечі в святій обителі звершуються всі седмичні богослужіння.