07.07.2021 р. РІЗДВО ІОАННА ПРЕДТЕЧІ.

В Спасо-Преображенськім монастирі в день престольного свята Різдва Предтечі Господнього Іоанна Божественну Літургію очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій.
Його Преосвященству спіслужили благочинний монастиря архімандрит Іларіон та духовенство святої обителі. Після читання святого Євангелія єпископ Амвросій промовив проповідь, а на сугубій ектенії зачитав молитву від епідемії короновірусу.
Після запричасного стиха насельник монастиря ієромонах Меркурій виголосив проповідь.
По закінченні Божественної Літургії владика Амвросій закликав всіх присутніх до могили новопреставленого спочилого намісника обителі архімандрита Софронія в схимі Спиридона, де було звершено заупокійну літію.
На останок благочинний монастиря о. Іларіон гостино запросив всіх на святкову трапезу з нагоди престольного свята на честь Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.