29.08.2020 рік. КНЯЖИЧІ. МОЛЕБЕНЬ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ.

Кожного року згідно традиції села Княжичі, в Спасо-Преображенськім монастирі звершується «молебень перед началом учения отроков».
В суботу після свята Успіння Пресвятої Богородиці в Преображенськім соборі було звершено Божественну Літургію, яку очолив благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець) в співслужінні братії монастиря.
Перед початком Божественної Літургії ієромонах Корнілій (Дзядик) приймав сповідь дітей, а під час Літургії діти причащались Святих Христових Таїн.
По закінченні Богослужіння було звершено молебень перед початком навчання. Благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець) від імені намісника архім. Софронія (Шинкаренко) привітав діток з початком навчання, окропив їх святою водою та благословив їм подарунки.