02.03.2020. КНЯЖИЧІ. ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

2 березня 2020 року, в понеділок першої седмиці Великого посту в Спасо-Преображенськім монастирі Велике повечір’я із читанням першої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського, очолив єпископ Згурівський Амвросій (Вайнагій) в центральному приділі Спасо-Преображенського собору.
Його Преосвященству співслужили: благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець), духовенство та братія святої обителі.
Після завершення читання Великого канону владика Амросій звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав усіх з початком Великої Чотиридесятниці, побажав Божої допомоги та кріпості на поприщі Великого Посту.
По закінченні богослужіння єпископ Амвросій відвідав в келії намісника Спасо-Преображенського монастиря архім. Софронія (Шинкаренко) та преподав йому архієрейське благословення на початок Великого посту.