19.01.2020 рік. ХРЕЩЕННЯ ГОСПОДНЄ.

В день свята Хрещення Господня в Спасо-Преображенському монастирі було звершено три Божественні Літургії. Перша нічна служба Божа була відслужена в Почаївському приділі Спасо-Преображенського собору після чого, в храмі було звершено Велике освячення води.
Другу Божественну Літургію очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) в співслужінні духовенства в головному приділі Спасо-Преображенського собору. Після Літургії на площі білі храму «Живоносне Джерело» було звершено чин Великого освячення води.
Третя Божественна Літургія була відслужена в Іоанно-Предтеченськім храмі, яку очолив намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко) в співслужінні духовенства монастиря. Також, після третьої служби було звершено чин Великого освячення води.