07.01.2020 р. РІЗДВО ХРИСТОВЕ.

В свято Різдва Христова в Спасо-Преображенському монастирі було відслужено три Божественні Літургії. Святкове Всенічне бдіння було звершено в Спасо-Преображенському соборі.
Нічна Божественна Літургія розпочалась о 23:40 годині в Почаївському приділі собору, яку очолив ієромонах Корнілій та схіієродиякон Спиридон.
Друга Божественна Літургія була відслужена в головному приділі Спасо-Преображенського собору. Богослужіння очолив благочинний монастиря архім. Іларіон в співслужінні братії.
Третю службу Божу було звершено в Свято-Іоанно-Предтеченськім храмі. Службу Божу очолив намісник монастиря архім. Софроній в співслужінні братії монастиря.
Під час богослужінь було прочитано Різдвяні послання Блаженнійшого митрополита Онуфрія та керуючого Бориспільською єпархією митрополита Антонія.
По закінченні Літургій діти недільної школи виступили з Різдвяними поздоровленнями та колядками. Після чого відбулась спільна святкова трапеза з поздоровленнями та Різдвяними колядками.