19.12.2019 р. ДЕНЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ.

В день святого Миколая в Спасо-Преображенському монастирі богослужіння було звершено за недільним розкладом.
Ранню Божественну Літургію було відслужено в центральному приділі Спасо-Преображенського собору, яку очолив благочиний монастиря архімандрит Іларіон в співслужінні братіі обителі. Перед Літургією було звершено молебень та прочитано соборний акафіст святителю Миколаю.
Пізню Божественну Літургію очолив архімандрит Самуїл з братією у священному сані.
В цей святковий день на запрошення директора школи Олійник Оксани Борисівни архімандрит Іларіон завітав до Княжицької середньої школи та привітав від імені намісника архімандрита Софронія діток зі святом святого Миколая. Художній колектив недільної школи приймав участь у святковому шкільному концерті, а на останок отець Іларіон разом з сільським головою Петренко Віктором Івановичем роздали солодощі діткам.