День Святої Трійці.

В день Святої Трійці в Спасо-Преображенському монастирі було відслужено дві Божественні Літургії. Напередодні свята було звершено святкове Всенічне бдіння.
Ранню Божественну Літургію було відслужено в Свято-Предтеченськім храмі, яку очолив намісник монастиря архімандрит Софроній (Шинкаренко) з братією монастиря в священному сані.
Перед початком другої Божественної Літургії яка звершувалась в Спасо-Преображенськім соборі і яку очолив архімандрит Іларіон (Кострець), було прочитано акафіст Пресвятій Трійці та звершено чин малого освячення води.
По закінченні святкової Літургії була відслужена вечірня з читанням колінопреклонених молитов.
Отець Іларіон промовив проповідь та привітав усіх зі святом святої П’ятидесятниці.

Статья написана