22.01.2019 р. Княжичі.

В цей день в селі Княжичі перед пам’ятником Тараса Григоровича Шевченка відбувся захід з нагоди 100 річчя об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) та Української Народної Республіки (УНР) в єдину соборну Українську Народну Республіку.
На свято з нагоди «Акту злуки» були запрошені представники всіх релігійних конфесій села Княжичі.
На запрошення сільського голови Петренко Віктора Івановича, був запрошений благочинний Спасо-Преображенського монастиря архімандрит Іларіон (Кострець). В своєму слові вітання отець Іларіон вчасності сказав: «Ми діти єдиного Бога і єдиного народу України, і в сьогоднішній день піднесемо свої щирі молитви до Всевишнього і будемо молитися і уповати на Його милості і щедроти, щоб Господь послав нам мудрості і терпіння і сили трудитись на благо святої Української Православної Церкви та на благо нашої рідної України».

Статья написана