17.12. 2018 рік. Свято храму святої великомучениці Варвари.

В цей день в Спасо-Преображенському монастирі святкувалти престольне свято храму святої великомучениці Варвари. Напередодні свята було відслужено Всенічне бдіння у Спасо-Преображенському соборі, а в самий день свята дві Божественні Літургії.
Ранню Літургію у Свято-Варварівському приділі служили ієромонах Уриїл (Хомко), диякон Георгій Стогній та схиієродиякон Спиридон (Кравченко). Після чого було прочитано соборний акафіст святій великомучениці Варварі. Пізню Божественну Літургію очолив благочинний монастиря архімандрит Іларіон (Кострець) у вспівслужінні братії обителі.
По завершенні богослужіння згідно традиції Спасо-Преображенського монастиря в теплому храмі для прихожан було звершено Таїнство Єлеосвячення. На завершення всі бажаючі мали змогу відвідати святкову трапезу.

Статья написана