У день свята Різдва Іоанна Предтечі княжицький монастир відзначив престольне свято

7 липня 2015р., у день свята Різдва честного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господняго Іоанна, Свято-Преображенський монастир с. Княжичі відзначив  престольне свято.
Напередодні свята була відслужена святкове Всенічне бдіння, а в день самого свята надворі перед домовим храмом було відслужено акафіст св. Предтечі і Хрестителю Господньому Іоанну з водосвятним молебнем, в якому приймав участь намісник монастиря архім. Софроній (Шинкаренко). Після цього було відслужено святкову Божественну Літургію, яку очолив благочинний монастиря архім. Іларіон (Кострець).

Після читання Святого Евангелія  оець Іларіон виголосив проповідь, а в кінці Літургії привітав всіх прихожан з престольним святом та побажав усім духовної радості, благополуччя на многія і благія літа.

Статья написана Прес-служба