День села 2018 року.

Згідно традиції села Княжичі, в останню суботу місяця вересня святкується День села. Так і цього року 29 вересня в сільському Будинку культури відбулося свято села.
На святкуванні були присутні представники влади: голова Броварської районної державної адміністрації М. Ф. Клименко, депутат обласної ради О. Є. Кищук, місцеві депутати, гості та жителі села. На запрошення сільського голови Віктора Івановича Петренко були запрошені духовні представники Спасо-Преображенського монастиря.
Під час святкувань відбувся святковий концерт, в якому приймали участь і художній колектив недільної школи Спасо-Преображенського монастиря. Діти виступили зі своїм репертуаром, співали пісні під супровід бандур та розказували цікаві вірші.
Благочинний монастиря архімандрит Іларіон привітав всіх присутніх зі святом, а особливо привітав ювілярів з 50-ти річчям подружнього життя та благословив їх вінчальними іконами на подальше щасливе життя.

Статья написана