Паломництво недільної школи.

3 червня діти недільної школи Спасо-Преображенського монастиря звершили паломницьку поїздку по святиням міста Переяслава-Хмельницького. Перед від’їздом, спільно помолившись діти отримали благословення від благочинного монастиря архімандрита Іларіона.
В Переяславі діти недільної школи відвідали храми, монастирі та історичні музеї міста: храм на честь Пресвятої Трійці, де було влаштовано для дітей трапезу, Успенський собор де настоятель прот. Іоанн розповів про історичне значення храму, монастир на честь Архістратига Михаїла.
Особливими були відвідування музеїв Заповіту Т. Г. Шевченка та Меморіального музей Г. С. Сковороди. Під час екскурсій діти дізналися багато нового та надзвичайно цікавого.
Наостанок діти відвідали церкву свв. Бориса і Гліба де всі мали можливість приложитися до мироточивого кам’яного хреста.

Статья написана 2015p

Перейти до панелі інструментів